Microsoft Selfie

Fotoğrafçılık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.2 MB
  • Version 2.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Microsoft Selfie uygulaması fotoğraflarınız üzerinde çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz kaliteli bir uygulamadır.

Microsoft Selfie uygulaması fotoğraflarınız üzerinde çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz Microsoft Selfie uygulaması mobil cihazınız ile çekmiş olduğunuz selfieleriniz üzerinde çeşitli ayarlamalar yaparak en güzel hali yakalamanıza yardımcı oluyor. Fotoğraflar üzerinde çeşitli ayarlamalar yapmakdan keyif alıyorsanız Microsoft Selfie uygulamasını mutlaka mobil cihazınıza indirmelisiniz. 

Bilgisayar görme teknolojisiyle desteklenen Microsoft Selfie akıllıca yaş, cinsiyet, ten tonu, aydınlatma ve diğer birçok değişkeni tek bir tıklama ile inceliyor. Kullanıcılar, ortalama fotoğrafları saniyeler içinde gelişmiş doğal fotoğraflar haline dönüştürebilir. Uygulama üzerinden çekilen fotoğraflarınız da otomatik olarak ayarlama yapan Microsoft Selfie uygulaması ile sizde eğlenceli ve kaliteli fotoğraflar elde edin. 

Ücretsiz olarak sunulması da uygulamamızı oldukça cazip hale getirerek kullanıcılarımızı memnun etmekten geri kalmıyor. Microsoft Corporation stüdyosu tarafından geliştirilen ve oldukça beğenilen Microsoft Selfie uygulamasına sizde sahip oun ve daha kaliteli selfieler elde etmenin keyfini yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Microsoft Selfie indir
DİĞER SÜRÜMLER