Microsoft Selfie

Fotoğrafçılık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.2 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Microsoft Selfie uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Microsoft Selfie uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. 

Mobil cihazların gelişmesi ile ortaya çıkan selfie kavramını artık bilmeyen yoktur. Bununla birlikte mobil cihazımızın ön kamerası ile çektiğimiz fotoğrafların yaş, sinsiyet, cilt tonu ve ortam ışığı gibi bir çok özellik ile daha kaliteli hale getirmesine yarayan Microsoft Selfie uygulamasına sizde sahip olun. 

En mutlu anlarınızı ölümsüzleştirin ve üzerinde çeşitli ayarlamalar yaparak fotoğrafın en güzel halini yakalayın. En güzel selfie'ye sahip olmak için size oldukça yarar sağlayacak olan Microsoft Selfie uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmanız mümkndür. Sizde uygulamamıza sahip olun ve en mutlu anlarınızda fotoğraf çekmekten geri kalmayın.

Selfilerde kötü çıktığınızı düşünüyorsanız Microsoft Selfie uygulamasına sahip olarak bu düşünceden kurtulabilirsiniz. Uygulamamız özellikle selfie şeklinde çekilmiş fotoğrafların üzerinde duruyor ve önceden çekmiş olduğunuz selfielerinize uygulama üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Sizde şimdi hemen Microsoft Selfie dünyasına katılın. 

Daha Fazla Göster
Microsoft Selfie indir
DİĞER SÜRÜMLER